Szkoła Dobrego Budowania 2015

 

Z początkiem roku 2015 wystartowaliśmy z kolejną edycją specjalistycznych szkoleń teoretyczno - praktycznych dla naszych Partnerów i Wykonawców, które kontynuować będziemy - tak, jak w roku 2014, pod nazwą "Szkoła Dobrego Budowania". Wraz z uznanymi producentami, prezentować będziemy nowości techniczne oraz najlepsze produkty stosowane w branży budowlanej.
W ramach zajęć "Szkoły Dobrego Budowania" nasi partnerzy zapoznają się z najnowszymi systemami i zdobywają praktyczne umiejętności stosowania nowych, innowacyjnych technologii.
Nasze systematycznie organizowane spotkania pozwalają również na nawiązywanie kontaktów i wymianę doświadczeń w tej branży.
Jesteśmy przekonani, że profesjonalna organizacja i miła atmosfera naszych szkoleń, zaowocuje dużym zainteresowaniem wśród naszych Partnerów i poszerzy ich dotychczasową wiedzę i umiejętności.
Pierwsze z naszych spotkań sezonu 2015 odbyło się 22 stycznia, a kolejne organizowane będą cyklicznie w ciągu roku.

Więcej o Szkole Dobrego Budowania...

 

Bieg Europejski 2014

 

Tak , jak latach poprzednich, również w roku 2014, 17 maja w ramach Dni Gniezna odbył się Bieg Europejski. Głównym sponsorem Biegu był nasz dostawca okien dachowych - firma Velux.  BOL-ANN,  jako wiodący dystrybutor produktów Velux,  brał czynny udział w tym wydarzeniu. Obok stoiska z oknami Velux,  swoje miejsce mieli również handlowcy naszej firmy, którzy w razie potrzeby udzielali informacji techniczno-handlowych zainteresowanym mieszkańcom Gniezna. Z każdym rokiem zainteresowanie Biegiem jest wśród mieszkańców coraz większe, więc , pomimo nienajlepszej tego dnia pogody, na gnieźnieńskim rynku frekwencja dopisała.

galeria zdjęć z Biegu...

 

STARTujemy w dobrej formie !

 

W Wielkanocny Poniedziałek odbyło się pierwsze w Gnieźnie spotkanie I Ligi Żużlowej sezonu 2014. Zainteresowanie meczem w świąteczne, pogodne popołudnie było spore - na trybunach zasiadło aż około 10 tys. kibiców Czarnego Sportu. Nasza firma, przy wsparciu firmy Kreisel, była sponsorem tego spotkania. Wydarzenie to było dla nas jeszcze przyjemniejsze, ponieważ Start Gniezno przed własną publicznością wysoko pokonał drużynę ŻKS ROW Rybnik 60:30, a atmosfera na stadionie była rewelacyjna.

 

Śniadania Czwartkowe

 

Od marca aż do późnej jesieni zapraszamy wszystkich naszych Klientów na Śniadania Czwartkowe, które organizować będziemy cyklicznie, co tydzień. Pragniemy, aby spotkania na Śniadaniach Czwartkowych, przy smacznych kanapkach, aromatycznej kawie i herbacie, stały się przyjemnym zwyczajem w naszej firmie. Niezmiernie miło będzie nam, rozpoczynać razem z Państwem kolejny dzień pracy.

Serdecznie zapraszamy i życzymy Smacznego...

 

Działa nasz sklep internetowy

 

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, staliśmy się dostępni zawsze i wszędzie - uruchomiliśmy sprzedaż w naszym nowym sklepie internetowym  http://sklep.bolann.com.pl . Oferujemy w sprzedaży internetowej cały nasz asortyment w bardzo atrakcyjnych cenach, oczywiście z błskawiczną realizacją dostawy.

 
Przejdź do sklepu internetowego: sklep.bolann.com.pl

 

Bol-Ann Mistrzem !

 

Z ogromną radością i dumą pragniemy poinformować, zostaliśmy Mistrzem Wielkopolskiej Ligi Gniezno, która rozgrywki swoje zakończyła 13 lipca 2013 zwycięstwem naszej drużyny "BOLANN PSB PROFI" z drużyną "G-FIGHTERS" 2:0 . Jako jedyna drużyna Ligi pozostaliśmy niepokonani przez wszystkie 13 kolejek. 
Rozgrywki Ligi przebiegały pod patronatem Prezydenta Miasta Gniezna, w którego imieniu z rąk Prezesa Fundacji Projekt Liga został naszym zawodnikom wręczony zwycięski puchar.

- więcej o mistrzostwie Bol-Ann w WLG...


Wyróżnienie "Orzeł Powiatu"

 

Z wielką przyjemnością możemy poinformować, że decyzją Kapituły konkursu "Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości 2011-2013" , nasza firma została wyróżniona w kategorii: Małe Przedsiębiorstwo.

Przyznanie nagrody w konkursie „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości”  to wyraz docenienia przez władze samorządowe Powiatu Gnieźnieńskiego codziennego trudu i wkładu w rozwój gospodarczy regionu.

Wyniki VII edycji konkursu zostaną oficjalnie zaprezentowane podczas uroczystej gali finałowej w dniu 13 kwietnia 2013 r. w Auli I Liceum Ogólnokształcącego w Gnieżnie.

 

Stawiamy na rozwój

 

Przez wiele lat działalności na rynku materiałów budowlanych, zawsze staramy się dostosowywać do zapotrzebowania i oczekiwań naszych Klientów. Jest to możliwe do osiągnięcia między innymi dzięki nieustannemu rozwojowi i modernizacji naszej firmy.

Obecnie znajdujemy się na etapie zmian prowadzących do zaistnienia jako sieć składów materiałów budowlanych PSB-PROFI. Pozwoli nam to jeszcze bardziej wyjść naprzeciw potrzebom naszych Odbiorców.

Sieć PROFI gwarantuje najwyższą jakość oferowanych w swoich sklepach produktów oraz zapewnia profesjonalne wsparcie doradcze. Jesteśmy przekonani, że inwestycje związane z powiększeniem powierzchni sprzedażowej, zmianą infrastruktury sklepowo-magazynowej oraz wyglądu naszego sklepu, przełożą się wymiernie na wzrost zadowolenia naszych Klientów.

 W naszej galerii zamieszczamy zdjęcia z realizacji tej inwestycji. Zapraszamy do obejrzenia, a wkrótce do  odwiedzenia naszego sklepu w nowej odsłonie.

 

 

 

X Bieg Europejski w Gnieźnie

 

W sobotę, 14.04.2012 r., przy znakomitej, wiosennej pogodzie, odbył się w Gnieźnie X Bieg Europejski, cieszący się od dawna dużym zainteresowaniem uczestników, kibiców i sponsorów. Na gnieźnieńskim rynku, gdzie zaplanowano start i metę biegu, była obecna również nasza firma, która razem z firmą VELUX wystawiała jej produkty. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z imprezy w naszej "Galerii".

 

 

 

Budujemy z Wami już 20 - lat

 

Już 20 lat działamy na gnieźnieńskim rynku, ciągle poszerzając asortyment i podnosząc jakość naszych usług. Nieustanny rozwój, rozbudowa, szukanie nowych perspektyw i możliwości stały się dla nas priorytetem. Przez dwie dekady uczestniczyliśmy w budowie niezliczonej ilości domów, obiektów i instytucji. Dzięki oddanej i rzetelnej pracy zyskaliśmy zaufanie bardzo wielu Klientów, Przedsiębiorców i Wykonawców. O naszym poświęceniu i profesjonaliźmie świdczą liczne wyróżnienia, którymi obdarzono naszą firmę - między innymi certyfikat rzetelności w programie "Rzetelna Firma" oraz certyfikat "Przedsiębiorstwo FairPlay".

 

 

W sobotę 11.06.2011 r. w auli gnieźnieńskiego Muzeum Początków Państwa Polskiego, odbyła się, z okazji jubileuszu 20 - lecia  działalności naszej firmy, uroczysta Gala, na którą licznie przybyli, związani z nami długoletnią współpracą klienci, przedstawiciele dostawców, pracownicy oraz osóby bliskie firmie. Imprezę uświetnili swoją obecnością również Prezydent Miasta Gniezna - pan Jacek Kowalski oraz przedstawicielka Starosty Powiatowego, Dyrektor Wydziału Promocji i Rozwoju - pani Agnieszka Rzempała - Chmielewska. Goście powitani zostali przez właścieli kieliszkiem szampana i zaproszeni do wysłuchania i obejrzenia przygotowanego materiału, opisującego historię firmy, jej powstanie, charakterystykę i ewolucję. Całości dopełniały archiwalne zdjęcia z okresu 20 lat istnienia przedsiębiorstwa. Szczególnym i bardzo podniosłym momentem było wspomnienie założyciela i pierwszego właściciela firmy - Bolesława Stelmaszyka. Pamięć o Nim wszyscy zebrani uczcili minutą ciszy.

Słowa uznania oraz życzenia właścicielom złożyli pan Prezydent i pani Dyrektor Wydziału Promocji i Rozwoju. Część oficjalna Gali, to również uhonorowanie zasłużonych i związanych z firmą od samego początku pracowników - pani Marii Szymkowiak, pana Leszka Borkowskiego i pana Adriana Krupy.

 Na Jubileuszowej Gali nie mogło oczywiście zabraknąć urodzinowego tortu, którego pierwsze kawałki podzieliła właścicielka firmy, pani Anna Stelmaszyk. Atrakcją wieczoru był niewątpliwie występ zaproszonego gościa - Jerzego Kryszaka, który swoim nietuzinkowym występem rozbawił gości do łez. Pan Jerzy złożył na ręce właścicielki osobiste gratulacje i życzenia.

Dalsza część imprezy, to uroczysta kolacja i zabawa przy muzyce zespołu muzycznego a także rysowanie oryginalnych karykatur gości przez utalentowanego rysownika. Nad ranem rozbawieni goście opuścili aulę gnieźnieńskiego muzeum, a firma Bol-Ann rozpoczęła nowe 20 - lecie swojej historii.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z uroczystości umieszczonych w "Galerii" .

 

  

 

 

Nowy mieszalnik tynków Kreisel

 

Specjalnie z myślą o tych z naszych klientów, dla których dobór koloru jest bardzo istotnym aspektem estetycznym kierujemy informacje o tym, iż posiadamy jeden z najnowocześniejszych mieszalników firmy Kreisel - 267 kolorów!!!

 

Wystarczy, że nas odwiedzisz, a my doradzimy i pomożemy wybrać odpowiedni kolor. Zapraszamy wszystkich chcących skorzystać z profesjonalnego komputerowego mieszania barw.

 

 

 

 

Projekt i wykonanie: Strony internetowe Gniezno