Chemia budowlana

 

Nowoczesna technika i zaawansowane technologie laboratoryjne pozwalają na właściwie nieograniczone możliwości rozwoju budownictwa w zakresie dodatków, ulepszeń, zastosowania nowych, lepszych i efektywniejszych środków z dziedziny chemii budowlanej. Dynamiczny rozwój tej dziedziny pozwala dziś na na budowę i wykańczanie budynków w każdych warunkach pogodowych, o każdej porze roku. Oferujemy Państwu ogromny wybór zapraw murarskich, tynkarskich i klejowych, zapraw do fugowania, klejów do płytek, gotowych posadzek, wylewek betonowych oraz wszaelkiego rodzaju dodatków i ulepszaczy do betonu w postaci plastyfikatorów i włókien do betonu. Polecamy szeroką gamę kolorów naszych tynków mineralnych, mieszanych na zamówienie Klienta w nowoczesnym mieszalniku tynków. Kupią państwo również podkałady i środki do gruntowania a także zaprawy renowacyjne.

Atlas - ekspert w dziedzinie chemii budowlkanej: kleje, zaprawy, tynki, gipsy, fugi i silikon. Kreisel - zaprawy budowlane, gipsy i tynki.
Ceresit - zaprawy, fugi, materiały do izolacji i renowacji, produkty do tynkowania i malowania. Baumit - tynki, renowacje, zaprawy
Izolbet - producent hydroizolacji i chemii budowlanej Quick-mix - tynki, zaprawy, farby, produkty do renowacji i hydroizolacji
Jurga - chemia budowlana, plastyfikatory do zapraw murarskich i tynkarskich  

Chemia specjalistyczna

 

W zakresie wysokiej jakości specjalistycznych produktów chemicznych dla branży budowlanej możemy zaoferować Państwu produkty sprawdzone nawet w ciężkich warunkach wykonawczych i eksploatacyjnych. Silikony, specjalistyczne kleje, piany, masy uszczelniające oraz dodatki naprawcze i renowacyjne spełnią najwyższe wymagania.

Sika - wiodący producent wysokiej jakości specjalistycznych produktów z dziedziny chemii budowlanej. Zapewnia niezwykle szeroką gamę produktów najwyższej jakości. Selena - producent oraz dostawca szerokiej gamy produktów marki TYTAN z dziedziny chemii budowlanej przeznaczonych zarówno dla profesjonalnych wykonawców, jak i użytkowników indywidualnych.
Soudal - producent pianek montażowych, mas uszczelniających, klejów i wyrobów chemii dekarskiej Schomburg - oferuje rozwiązania w zakresie uszczelnień, renowacji, klejenia wyłożeń ceramicznych
Polychem Systems - jeden z czołowych producentów klejów poliuretanowych i pianek montażowych  

Farby i lakiery

 

Z pewnością zadowoli Państwa nasza bogata oferta farb, lakierów i impregnatów wysokiej klasy, jak również płynnych tapet.

Haering Polska Sp.z o.o. Dekoral - wiodący producent wszelkiego rodzaju farb stosowanych do wewnątrz pomieszczeń, jak i zewnętrznych. Emulsje, farby odporne na szorowanie, farby lateksowe, podkładowe. Polecamy własne kompozycje kolorów, mieszane w naszym MIESZALNIKU FARB.
Dulux - lider w świecie kolorów. Bardzo bogata oferta farb wewnętrznych i zewnętrznych, gotowych i samodzielnie komponowanych kolorów, jak również bejc i lakierów. Malfarb - jeden z większych polskich producentów farb wewnętrznych, zewnętrznych, dekoracyjnych a także tynków.
Poldecor - płynne tapety w szerokiej gamie barw i wzorów. Unikalne produkty o właściwaościach wyciszających pomieszczenia, izolujących ciepło oraz o niepowtarzalnych walorach estetycznych.  

Cennik

 

Zachęcamy do skorzystania z naszego formularza cenowego, który w prosty sposób pozwoli Państwu zapoznać się z ofertą cenową wybranych materiałów oraz transportu.

 

Projekt i wykonanie: Strony internetowe Gniezno