Mocowania i listwy

 

Polecamy Państwu bardzo szeroki asortyment naszych artykułów drobnych, ale niezbędnych przy każdym remoncie, a wiec śrub, kołków, wkrętów, łączników, gwoździ i innych mocowań a także profili i listew wykończeniowych. Z pewnością znajdą Państwo u nas to, czego szukają.

Koelner - jeden z wiodących producentów wszelkiego rodzaju mocowań i okuć budowlanych. Oferuje bardzo bogaty wybór śrub, nakrętek, kotw, kołków, mocowania wkręcane, wbijane i wstrzeliwane oraz systemy przeznaczone do suchej zabudowy. Amex - producent szerokiej gamy artykułów do zamocowań. W ofercie posiada duży wybór śrub, gwoździ, naqkrętek, kołków i wiele innych.
Fischer - bogaty wybów bardzo dobrych jakościowo produktów z zakresu techniki zamocowań. Oferuje zarówno kołki, wkręty, gwoździe, jak i pianki montażowe poliuretanowe. Kontpol - producent bardzo dobrej jakości produktów podtynkowych. W ofercie posiada szeroką gamę narożników, profili i listew zarówno stalowych, jak i z PCV.
Metpol - producent elementów mocujących i podtynkowych do suchej zabudowy. W ofercie posiada profile ścienne i sufitowe, listwy podtynkowe i narożniki aluminiowe, a także łączniki, wieszaki i kątowniki. Germaflex - bardzo bogata oferta siatek ściernych, papierów ściernych i płótna ściernego oraz szeroka gama tarczy ściernych.

Cennik

 

Zachęcamy do skorzystania z naszego formularza cenowego, który w prosty sposób pozwoli Państwu zapoznać się z ofertą cenową wybranych materiałów oraz transportu.

 

Projekt i wykonanie: Strony internetowe Gniezno