Elektronarzędzia i narzędzia

 

Zakupicie Państwo u nas najbardziej solidne i profesjonalne elektronarzędzia a także narzędzia budowlane i akcesoria  malarskie niezbędne na budowie, jak i przy wszelkiego rodzaju pracach remontowych. 

Bosch - znakomitej jakości elektronarzędzia, należące do najtrwalszych i najwydajniejszych na rynku. Gwarantują niezawodność i perfekcję w działaniu na długie lata. W ofercie baogaty wybór wiertarek i wkrętarek, zarówno z zasilaniem sieciowym jak i akumulatorowych, oraz młotów udarowych, szlifierek i wiele innych. Yato - bardzo bogata oferta narzędzi budowlanych, kluczy oraz osprzętu i akcesoriów do elektronarzędzi wysokiej jakości.
Kaem - duży wybór bardzo dobrych jakościowo narzędzi malarskich. W ofercie między innymi: rolki malarskie i pędzle do malowania, taśmy samoprzylepne i folie. Koelner
Nycz - w swojej ofercie posiada duży wybór elektronarzędzi i narzędzi budowlanych, narzędzi tnących, wkrętaków i innych.

Cennik

 

Zachęcamy do skorzystania z naszego formularza cenowego, który w prosty sposób pozwoli Państwu zapoznać się z ofertą cenową wybranych materiałów oraz transportu.

 

Projekt i wykonanie: Strony internetowe Gniezno