Następne nowości w ramach SDB

 

W marcu przeszliśmy do kolejnego etapu naszych szkoleń w ramach Szkoły Dobrego Budowania. Dnia 05.03.2015 dla naszych Wykonawców swoje produkty prezentowały: firma SIKA, której przedstawiciele omówili nowości związane z naprawami, renowacjami oraz stosowaniem nowych technologii w posadzkach, oraz światowy lider w produkcji cementu - firma LAFARGE, która przedstawiła zalety swoich nowych produktów oraz ich zastosowanie.

Kolejne szkolenie SDB 2015

 

Kolejne szkolenie w ramach Szkoły Dobrego Budowania odbyło się 05.02.2015. tradycyjnie już w Gościńcu nad Dwoma Stawami. Jak i we wcześniejszych naszych szkoleniach, tak i teraz zainteresowała się nim spora ilość naszych budowlańców. Tym razem można było zapoznać się z systemami kominowymi Brata, chemią budowlaną firmy Kreisel oraz ceramiką budowlaną CRH Klinkier. Firmy oprócz prezentowania swoich produktów, demonstrowały także ich zastosowanie oraz prawidłowy montaż, co pozwoli wykluczać najczęściej popełniane błędy wykonawcze.

Rozpoczęcie Edycji 2015 w SDB

 

W ubiegły czwartek, 22.01.2015, rozpoczęliśmy kolejny, coroczny cykl szkoleń dla naszych wykonawców, w ramach Szkoły Dobrego Budowania, których celem jest poprawa jakości aplikacji tradycyjnych materiałów budowlanych oraz poznanie nowości rynkowych.
Szkolenie odbyło się w jednej z pięknych sal Gościńca nad Dwoma Stawami, przy ul. Kawiary w Gnieźnie, a swoje prezentacje przedstawiły tym razem takie firmy jak: Lemar - producent pap, Galeco - producent systemów rynnowych stalowych i PCV oraz IVT - producent dodatków dachowych.
Jak co roku, widzimy olbrzymie zainteresowanie oraz chęć poznawania coraz to nowszych materiałów i doskonalszych technologii budowlanych.
W pierwszym w tym roku szkoleniu uczestniczyło 145 osób z około 80 firm wykonawczych.
Jesteśmy dumni, że możemy być organizatorem kolejnej już edycji szkoleń, które pogłębia naszą i wykonawców wiedzę techniczną na temat sprzedawanych przez naszą firmę materiałów.

Zakończenie Edycji Zimowej SDB

 

W dniu 20.02.2014 po raz trzeci w tym roku spotkaliśmy się na specjalistycznych szkoleniach teoretyczno - praktycznych dla współpracujących z nami firm budowlanych, organizowanych w ramach "Szkoły Dobrego Budowania". Na naszym trzecim spotkaniu swoje produkty zaprezentowały firmy IVT, VELUX oraz WIENERBERGER. Tym razem szkolenie było ukierunkowane na szeroko pojęte pokrycia dachowe, w związku z tym firma IVT przedstawiła swój szeroki asortyment akcesoriów dachowych, firma VELUX system ciepłego montażu okien do poddaszy, a firma WIENERBERGER produkowane przez siebie dachówki ceramiczne. Było to ostatnie szkolenie w ramach "Szkoły Dobrego Budowania" w edycji zimowej. Mamy nadzieję że szkolenia organizowane w następnej edycji “Szkoły Dobrego Budowania” cieszyć się będą równie dużym zainteresowaniem, a poruszana w przyszłości tematyka pozwoli Państwu na bardziej efektywne wykorzystywanie dostępnych technologii i materiałów.

Rekordowe zainteresowanie SDB

 

W dniu 13.02.2014 po raz drugi w tym roku spotkaliśmy się na specjalistycznych szkoleniach teoretyczno - praktycznych dla współpracujących z nami firm budowlanych, w ramach "Szkoły Dobrego Budowania". Pierwsze szkolenie cieszyło się już sporym zainteresowaniem, ale tym razem padł prawdziwy rekord jeżeli chodzi o zainteresowanie wykonawców - przybyło ich ponad 150!
Swoje nowości techniczne zaprezentowała firma LEMAR, demonstrując papy termozgrzewalne, ognioodporne oraz system "Zielony Dach", firma SIKA przedstawiła zabezpieczenia dachów i tarasów w systemie bezspoinowym, a firma KNAUF pokazała szeroki asortyment profili i płyt g-k do suchej zabudowy oraz płyt cementowych.
Następne szkolenie już 20.02.2014, na którym nasi partnerzy zapoznają się z nowościami technicznymi kolejnych wiodących producentów oraz dowiedzą się, jak stosować najnowsze produkty i technologie systemów budowlanych. Mamy nadzieję, będzie się ono cieszyło nie mniejszym zainteresowaniem niż poprzednie, o czym nie omieszkamy Państwa poinformować na naszych stronach. 

Rozpoczynamy szkolenia w SDB

 

W dniu 30.01.2014 rozpoczęliśmy cykl specjalistycznych szkoleń teoretyczno - praktycznych dla współpracujących z nami firm budowlanych, w ramach "Szkoły Dobrego Budowania". W pierwszym szkoleniu uczestniczyło około 50 wykonawców. Swoje nowości oraz aspekty techniczne zaprezentowała firma CRH KLINKIER, która przedstawiła swój nowy system do budowy ogrodzeń Płoter oraz firma CEMBRIT, producent systemów Eurofala i płyt elewacyjnych. W ramach szkoleń "Szkoły Dobrego Budowania" nasi partnerzy zapoznają się z nowościami technicznymi wiodących producentów oraz dowiedzą się jak stosować najnowsze produkty i technologie systemów budowlanych. Podczas kolejnych naszych szkoleń przedstawimy nowości i techniczne rozwiązania następnych liderów branży budowlanej.

 

Projekt i wykonanie: Strony internetowe Gniezno