VELUX - promocja

 

VELUX Rolety zewnętrzne

​       

Rolety zewnętrzne VELUX

​        Kompleksowa usługa: sprzedaż rolety zewnętrznych VELUX wraz z montażem

​        Zewnętrzne rolety VELUX to gwarancja najwyższej na rynku jakości. Są testowane do granic wytrzymałości – wystawiane na działanie ekstremalnie wysokich temperatur, zmagają się z deszczem i wiatrem... a wszystko po to, aby zapewnić, że kupiony przez Państwa produkt zachowa swój kolor, formę i sprawność działania nawet po upływie okresu gwarancyjnego.

​        Rolety zewnętrzne VELUX są idealne na każdą porę roku, w każdym klimacie. Sprawiają, że wnętrze nie przegrzewa się latem, a zimą nie wychładza się. Ponadto pozwalają w dowolnym momencie na całkowite zaciemnienie. Niezawodna, niewymagająca konserwacji, aluminiowa konstrukcja rolet zewnętrznych VELUX sprawdza się w każdych warunkach atmosferycznych. Pomaga chronić okno przed wyważeniem przez włamywaczy. Redukuje również hałas powodowany przez deszcz i grad.

​        Skorzystaj z promocji! Promocja „w pakiecie korzystniej”: Wybierając zestaw dwóch rolet oraz rekomendowany system sterowania oszczędzasz aż 200 zł brutto. Zapytaj nas o szczegóły! Ponadto możesz otrzymać zwrot za zakup rolet zewnętrznych VELUX, aż do 500 zł! Wystarczy, że przed zakupem zarejestrujesz się na www.velux.pl/naprzyszlosc, a otrzymasz 100 zł zwrotu za każdą zakupioną roletę zewnętrzną VELUX.

​        Dlaczego rolety zewnętrzne VELUX?

  • zmniejszają ogrzewanie słoneczne nawet o 94%
  • zapewniają całkowite zaciemnienie
  • poprawia izolacyjność okna nawet o 17%
  • redukują hałas powodowany przez deszcz i grad

 

 

 

Zarówno rolety zewnętrzne jak i wewnętrzne firmy VELUX polecemy Państwu wraz z montażem.

Nasi doradcy handlowi i specjaliści od pokryć dachowych są do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku od 7.00 do 17.00 oraz w każdą sobotę od 7.00 do 14.00 w naszym salonie sprzedaży przy  ul.Witkowskiej 82a  w Gnieźnie oraz pod numerem tel.

 

61 426 14 14

Serdecznie zapraszamy ! 


Imię i nazwisko lub firma:
Telefon:
E-mail:
Treść wiadomości:
 

Projekt i wykonanie: Strony internetowe Gniezno