O Firmie

 

Jesteśmy składem budowlanym o ponad 25 letnim doświadczeniu i mocnej, ugruntowanej pozycji na rynku materiałów budowlanych, wykończeniowych oraz opału.

Dysponujemy bogatą ofertą wszelkich materiałów budowlanych i wykończeniowych, od cegieł, pustaków i cementu począwszy, poprzez stropy, materiały izolacyjne, dachówki i inne pokrycia dachowe, suchą zabudowę, tynki, na farbach, lakierach i fugach skończywszy.

Naszą misją jest współtworzenie z odbiorcami partnerskich relacji, tak aby nasi odbiorcy mogli, zakupując u nas produkty, otrzymywać szczegółowe dane techniczne, mieć zapewnione profesjonalne doradztwo w zakresie interesujących ich zagadnień budowy oraz kompleksową obsługę w tym zakresie, wraz z szybką dostawą towarów na wskazane miejsce, np. budowę.

Stawiamy  na ciągły rozwój i modernizację, dzięki czemu realizujemy swoje cele.  Jesteśmy w dyspozycji Naszych Klientów - z całą naszą wiedzą i doświadczeniem.

Przez 25 lata działalności, uzyskaliśmy wiele certyfikatów, świadczących o naszej rzetelności, między innymi certyfikat Rzetelna Firma, certyfikat Firmy Wiarygodnej Finansowo oraz Przedsiębiorstwa Fair-Play.

 

                                            


 

Historia

 

Historia firmy rozpoczyna się w 1991 r. Nazwa "Bol - Ann" pochodzi od imon założycieli : Bolesława i Anny. Działalność swą firma na początku opierała głównie na sprzedaży opału, a z biegiem czasu asortyment był poszerzany o coraz większą gamę materiałów budowlanych.

Właściciele chcąc rozwijać firmę zakupili grunt, który obecnie zajmuje powierzchnie ok. 2 ha. Postawiono na nim magazyny o łącznej powierzchni ok. 1000 m2, salon sprzedaży (600 m2).

Salon sprzedaży - rok 1998-2012

W 1998 r. pieczę nad zarządzaniem przejęli synowie Bolesława – Tomasz i Marcin, dzięki którym firma "Bol - Ann" znalazła się pośród ok. 300 hurtownii materiałów budowlanych zrzeszonych w grupie Polskie Składy Budowlane.

Jest to największa w Polsce sieć w tej branży. Korzyści z tego posunięcia to m. in. lepsze warunki zakupowe materiałów budowlanych, a co za tym idzie zwiększenie konkurencyjności na rynku sprzedaży materiałów budowlanych.

Przez następne lata firma prężnie rozwija się, zwiększając swój asortyment i udział w rynku. Nieustannie też modernizuje swoją bazę magazynową i salon sprzedaży, który powiękasza się ponad dwukrotnie. Kolejnym krokiem stało się dołączenie do sieci hurtowni budowlanych Grupy PSB PROFI.

Salon sprzedaży rok 2013

 

Pracownicy

Firma " Bol - Ann" istnieje już 22 lata, zatrudnia ok. 40 osób, które wraz z właścicielami ustawicznie starają się podnieść jakość świadczonych usług.

 

Pracownicy Bol-Ann

 

Projekt i wykonanie: Strony internetowe Gniezno