Państwo Kwiatkowscy

"Nasza praca nie pozwala nam w sposób dokładny zająć się inwestycją, jaką jest budowa domu jednorodzinnego. Z tego też względu zdecydowaliśmy się na firmę "Bol-Ann". Współpraca układa się znakomicie. Na każdym etapie budowy domu spotkaliśmy się z miłą i profesjonalną obsługą. Dodatkowo opiekun z firmy "Bol-Ann" namówił nas do uczestnictwa w Programie "Buduj Dom z PSB". Początkowo podchodziliśmy do tego zagadnienia bardzo ostrożnie jednak zniżki na ubezpieczenia w firmie "Allianz" oraz rabaty na podłączenie ogrzewania gazowego przekonały nas do tego Programu. To naprawdę się opłaca!"

Pan Ireneusz Kowalski

"Jestem prywatnym przedsiębiorcą. Swój wymarzony dom buduję w Kobylnicy k/Poznania. Nigdy nie przypuszczałem, że będę zaopatrywał się w firmie "Bol-Ann", która ma swoją siedzibę w Gnieźnie. Mimo iż jest to odległość ok. 45km, ceny są bardzo konkurencyjne. Mam swojego opiekuna, który przynajmniej dwa razy w tygodniu przyjeżdża na moją budowę i stara się w możliwie najniższych cenach, zaopatrywać mnie w materiały budowlane, które są mi w danym momencie potrzebne. Dostawy są zawsze w wyznaczonym dniu i godzinie. Mało tego -  są bezpłatne! Z czystym sumieniem mogę polecić firmę "Bol-Ann" BOLANN Gniezna jako solidnego partnera."

Pan Jan Rabiej

"Jestem bardzo zadowolony z firmy "Bol-Ann". Miła i fachowa obsługa. Termin dostaw praktycznie był realizowany z zegarkiem w ręku, co w moim przypadku było bardzo ważne ze względu na wykonywaną pracę. Wszystkim polecam firmę "Bol-Ann". Naprawdę nie zawiodą się Państwo"


Państwo Majorczyk

"Czasochłonność mojej pracy zawodowej uniemożliwia mi stałe monitorowanie naszej inwestycji. Dlatego też budowa naszego domu wiązała się ze znalezieniem niezawodnego dostawcy materiałów budowlanych. Dziś śmiało mogę stwierdzić, że firma "Bol-Ann" ułatwia nam realizację naszego marzenia. Są niezawodni - w doradztwie technicznym, w cenach, w terminowości. "Bol-Ann" jest profesjonalnym dostawcą materiałów budowlanych - partnerem godnym zaufania, którego polecam wszystkim moim znajomym, budującym i remontującym domy."

Pan Marek Sczepański

"Mówiąc po naszemu fachury jak się patrzy! Terminowość dostaw gwarantowana, ceny niskie, miła i profesjonalna obsługa. Widać, że chłopakom chce się pracować! Naprawdę z czystym sumieniem mogę polecić wszystkim firmę "Bol-Ann"

Pan Rozwarski

"Jestem budowlańcem, który buduje domy na sprzedaż. Firma "Bol-Ann" zapewniła mi komfort w postaci niskich cen, dogodnych warunków płatności oraz terminowości dostaw. Polecam wszystkim firmę "Bol-Ann"


Państwo Haliszczak

"Rozpoczeliśmy budowę kilka lat temu. Niestety cegłę na dom kupiliśmy w innym składzie budowlanym. Mówimy niestety, ponieważ fachowość ludzi tam pracujących graniczyła z zerem. Wtedy na naszej budowie pojawił się Pan z firmy "Bol-Ann". Miły, uśmiechnięty, obeznany w materiałach budowlanych oraz wykończeniowych. Zaproponował nam współpracę. Skorzystaliśmy z tej propozycji i jesteśmy bardzo zadowoleni. Dodatkowo jesteśmy uczestnikami Programu "Buduj Dom z PSB" i o nic nie musimy się martwić ponieważ mamy swojego "Anioła Stróża", który za nas myśli. W przyszłym roku zamierzamy wybudować domek letniskowy i na pewno zbudujemy go z firmą "Bol-Ann"!


Państwo Sarbinowscy

"Jesteśmy uczestnikami Programu Buduj dom z PSB. Nasz dom budujemy z firmą "Bol-Ann" od samego początku. Na każdym etapie inwestycji opiekun z ramienia firmy "Bol-Ann" doradza mi najkorzystniejsze rozwiązania technologiczne. Ściany, dach, elewacja, wykończenie wnętrza - na każdym z tych etapów czekała mnie trudna decyzja związana z wyborem tego co najlepsze - i dopasowane do moich zaplanowanych wydatków finansowych. Dzięki doświadczeniu opiekuna firmy "Bol-Ann" decyzje zapadały szybko i trafnie. Dziś wiem, że budowa domu nie musi być pasmem trudności - wystarczy mieć profesjonalnego, niezawodnego dostawcę materiałów budowlanych."

Pani Sylwia Mróz

"Mój dom buduję z niewielkich oszczędności oraz kredytu. Dlatego też o wyborze firmy, która będzie mi dostarczała materiały budowlane decydowała najniższa cena. Takie znalazłam w firmie "Bol-Ann". Miłym zaskoczeniem była dla mnie obsługa ze strony ludzi tam pracujących: mili, uśmiechnięci, zawsze dyspozycyjni. Mogę śmiało stwierdzić, że dzięki tym ludziom zaoszczędziłam kilka tysięcy złotych. A to dlatego, że zawsze proponowano mi kilka alternatyw na każdym etapie budowy. Jeszcze raz dziękuję i polecam firmę "Bol-Ann"


 

Projekt i wykonanie: Strony internetowe Gniezno